Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Zwroty i wymiany.

 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego produktu konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy. Prawo to dotyczy sprzedaży konsumenckiej czyli stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

 

Zwracany w tym trybie produkt zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w pełni kompletny, a sam produkt będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił śladów użytkowania świadczacych o innym wykorzystaniu produktu niż tylko do celów jego sprawdzenia.


Szczególnie należy zwrócić uwagę na właściwe zabezpiecznie towaru przed uszkodzeniem w transporcie.


Zwracany towar należy wysłać na własny koszt. Przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem" nie przyjmujemy. W przypadku źle dostarczonego towaru firma MW Trading dokona wymianu towaru na poprawny na własny koszt.

 

Zwroty prosimy zgłaszać telefonicznie +48 693 464 821 lub na e-mail: airy@airy24.pl

Zwroty nie zgłoszone nie będą przyjmowane.

Witryna stworzona na platformie